Звернутися до нотаріуса

Тема в разделе "Общение", создана пользователем vikatoriav, 12 дек 2023.

  1. vikatoriav

    vikatoriav Зарегистрированный участник

    Мені вперше в житті треба буде звернутися до нотаріуса, ось зараз шукаю надійний варіант у Харкові. Треба зробити довіреності. Які документи для цього потрібні? Можете мені когось порадити виходячи із власного досвіду?
     
  2. kircenkotamara

    kircenkotamara Зарегистрированный участник

    Мені теж нещодавно знадобилася довіреність, і я звернулася до нотаріуса у Харкові. Найважливіше - мати паспорт та ідентифікаційний код. Також, я взяла з собою документи на об'єкт, для якого потрібна була довіреність. Загалом, процес виявився досить швидким
     
  3. la221759

    la221759 Зарегистрированный участник

    Важливо мати оригінал паспорта та ідентифікаційний код, а також документи на об'єкт (наприклад, договір купівлі-продажу). Ще пораджу перевірити рейтинги нотаріусів в інтернеті та почитати відгуки, це допоможе вибрати надійного фахівця. Я використовував послуги конкретного нотаріуса, і все пройшло гладко
     
  4. ivanovnal

    ivanovnal Зарегистрированный участник

    Раджу звертатися до нотаріуса Ральченко Карини Юріївни для складання довіреностей. Особистий досвід показав мені, що вона - справжня професіоналка своєї справи. Надає високий рівень обслуговування та швидко вирішує всі питання, пов'язані з оформленням документів. Перевагою є також індивідуальний підхід, розуміння потреб клієнта та оперативність у виконанні завдань. З нею ви можете бути впевнені, що ваші справи будуть надійно захищені та правильно сформульовані. Неодноразово звертався та потреби шукати ще когось у мене немає.
     

Поделиться этой страницей