Купити електричну зубну щітку в Дніпрі

Тема в разделе "Общение", создана пользователем Лазурный, 23 фев 2023.

  1. Лазурный

    Лазурный Зарегистрированный участник

    Давно хочу купити собі електричну зубну щітку. На яких виробників краще звертати увагу? Я просто в не розбираюся в цих зубних щітках. Та й підкажіть де в Дніпрі вони продаються.
     
  2. воздушка

    воздушка Зарегистрированный участник

    Для великої родини розщедритися на Орал Бі важко, тоді на заміну приходить фірма печей, відгуки хороші, насадки змінні дешеві, в доступності, хоч бери і вже замовляй.
     
  3. Фантазер

    Фантазер Зарегистрированный участник

    Kexit нормальна щітка недорога, краще зупинити свій вибір на звичайній мануальної щітці, щоб не псувати зуби, є безліч негативних відгуків, обов'язково прочитайте.
     
  4. Морик

    Морик Зарегистрированный участник

    Електричною зубною щіткою дуже добре чистити зуби, вона дійсно знімає наліт, а не просто їх гладить зверху, як це роблять звичайні зубні щітки.
    Я собі замовляв електричну зубну щітку в Дніпрі Xiaomi Electric toothbrush T700 https://allo.ua/ua/dnipro/jelektricheskie-zubnye-schetki/ в інтернет магазині Алло.
    Це далеко не найдорожча зубна щітки, є варіанти і подорожче, але вибрав Я її заради того, що насадки на неї дешеві, і не доведеться потім сильно витрачатися, коли доведеться їх міняти.
    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей