Нова професія

Тема в разделе "Профессиональные вопросы", создана пользователем Георгий.П, 24 авг 2023.

  1. Георгий.П

    Георгий.П Активный участник

    Чи є якісь нормальні курси онлайн? Хочу освоїти нову професію
     
  2. Дмитрий Пономаренко

    Дмитрий Пономаренко Зарегистрированный участник

    Стрімкий розвиток технологій вимагає постійного оновлення знань, але також можливості розвивати навички, що допоможуть досягти успіху в кар'єрі. Саме тут я знайшов свій оазис освіти eduhab.in.ua Першим плюсом цієї платформи є великий вибір курсів. Тут можна знайти все, що тільки можна уявити - від академічних предметів до практичних навичок, від програмування до мистецтва та культури. Кожен курс розроблений експертами відповідної галузі, що забезпечує високу якість навчання. ожен курс включає практичні завдання та вправи, що дозволяють закріпити теоретичні знання на практиці. Крім того, тут є можливість спілкуватися з викладачами та іншими студентами, обмінюватися досвідом та отримувати зворотний зв'язок.
     
  3. Vlleri

    Vlleri Зарегистрированный участник

    Я також шукаю якісь хороші курси з програмування. Буде не просто, але з чогось треба починати.
     
  4. Leoni

    Leoni Зарегистрированный участник

    Можна підібрати курси навчальні у школі Foxminded . Наприклад, Python для початківців прекрасно підійде. Та й мова програмування популярна та потрібна. Хоча можна й інші варіанти підібрати.Це вже ви самі вирішуйте. Є тестовий період навчання, коли можна зрозуміти, що саме вам може підійти ідеально.
     

Поделиться этой страницей