Пропорція для бетону на доріжки

Тема в разделе "Общение", создана пользователем ivanovnal, 10 май 2024.

  1. ivanovnal

    ivanovnal Зарегистрированный участник

    Як правильно розрахувати пропорції для бетону на доріжки? Я хочу зробити прибудинкову територію більш привабливою для жителів нашого містечка.
     
  2. la221759

    la221759 Зарегистрированный участник

    Для початку, добре, що ви звернули увагу на цю проблему. Щоб розрахувати пропорції для бетону, треба врахувати кілька факторів. Перш за все, визначте товщину та ширину доріжки, а потім використовуйте відповідні пропорції цементу, піску та щебеню. Зазвичай рекомендується використовувати пропорцію 1:2:3, де 1 частина цементу змішується з 2 частинами піску та 3 частинами щебеню. Наприклад, якщо ви плануєте залити 1 кубічний метр бетону, вам знадобиться близько 300 кг цементу, 600 кг піску та 900 кг щебеню. Звісно, рекомендую звернутися до фахівців або консультуватися з інженером для більш точних розрахунків відповідно до вашого конкретного випадку. Щодо блогу, я б порекомендував ресурс Стройфібра https://stroyfibra.com.ua/proporciya-dlya-betonu-na-dorijki-materiali/ де розглядаються питання покращення маленьких населених пунктів, включаючи порядок на прибудинкових територіях та будівництво доріжок. Це може бути корисним джерелом інформації для вас та вашої спільноти.
     

Поделиться этой страницей