Все для військових

Тема в разделе "Профессиональные вопросы", создана пользователем Leoni, 11 авг 2023.

  1. Leoni

    Leoni Зарегистрированный участник

    Друзі, а можете підказати магазин, де все для військових відмінної якості продається?
     
  2. Siara

    Siara Зарегистрированный участник

    Таких магазинів зараз дуже багато. Я також шукаю, де можна замовити шлеми та бронежелети. Щоб вийло не дуже дорого.
     
  3. Lomov

    Lomov Зарегистрированный участник

    Ми всі розуміємо наскільки важлива на фронті якісна військова амуніція , наявність спорядження та речей першої потреби. В магазині DEFPOIN я часто купую все для хлопців з фронту. Як правило, замовлення на великі суми, тому ще й доставлення безкоштовне. Подивіться, товари тут якісні, ціни доступні, умови співпраці комфортні.
     
  4. Vlleri

    Vlleri Зарегистрированный участник

    Воєнторгів зараз досить багато з'явилось в мережі інтернет
     
  5. LAVANDA

    LAVANDA Зарегистрированный участник

    Колеги, а через такі магазини можна замовляти бронежилети?
     
  6. Davidoff

    Davidoff Зарегистрированный участник

    Ну а чому ж ні??? Багато хто саме так і робить! На перевірених сайтах військторгів можна купити бронік по вигідній вартості та отримати його оперативно завдяки швидкій доставці. Просто ви повинні пам'ятати, що виробників бронежилетів наразі у нас в Україні представлено досить багато і орієнтуватись потрібно саме на технічні характеристики броніка. Я би вам радив звернути увагу на нашого українського виробника - ukrarmor , чудової якості бронежилети він зараз виготовляє.
     
  7. АФфанасий

    АФфанасий Зарегистрированный участник

    Колеги. а мені знадобилась якісна військова сумка. Скажіть, де таку можна придбати!?
     
  8. ViKas

    ViKas Зарегистрированный участник

    Так само в інтернеті потрібно дивитись на профільних ресурсах. Наразі із цим не повинно бути проблем, бо магазинів багато тематичних і асортимент якісно підлаштований. Коли нашому товаришу, що служить в ЗСУ, потрібна була військова сумка , ми таку через інтернет-магазин Camotec змогли замовити. Зараз вам покажу, яку сумку підібрали, якість реально крута в неї
    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей