Хто купував зелену карту?

Discussion in 'Поговорим о жизни' started by slom, May 6, 2024.

  1. slom

    slom Зарегистрированный участник

    Багато хто з українців поїхав за кордон на власному авто. І у мене питання, Чи можна не купувати Зелену картку на авто, якщо є посвідка ПМП?
     
  2. верона

    верона Зарегистрированный участник

    Дивіться, не варто плутати Зелену карту та посвідку ПМП, адже вони покривають абсолютно різні речі. Зелена карта - це поліс обов'язкового страхування цивільної відповідальності водія на території інших країн. Вона убезпечує вас від величезних витрат у разі заподіяння шкоди третім особам в результаті ДТП. Натомість посвідка ПМП лише підтверджує ваше право на проживання в іншій країні без громадянства. Однак вона жодним чином не полегшує фінансове навантаження, якщо за кордоном ви заподієте матеріальні чи тілесні збитки комусь. Тож без Зеленої карти навіть за наявності ПМП керувати автомобілем за межами України буде незаконним. Більш того, у разі ДТП вам доведеться з власної кишені відшкодовувати ремонт пошкоджених авто, лікування постраждалих тощо. А це можуть бути шалені суми! Хочу вам порадити статтю - Чи можна не купувати Зелену картку на авто, якщо водій має посвідку на ПМП в іншій країні? думаю вона вам дасть відповіді на всі питання.
     

Share This Page