Які світильники обрати?

Тема в разделе "Общение", создана пользователем Фантазер, 24 ноя 2023.

  1. Фантазер

    Фантазер Зарегистрированный участник

    Вітаю! Я облаштовую книжкову кімнату і хочу створити в ній атмосферу затишку. Які світильники ви обрали для вашої книжкової кімнати, і де ви їх придбали?
     
  2. воздушка

    воздушка Зарегистрированный участник

    Привіт, друзі гурманів! Зверталися до https://gaff.com.ua/ для створення унікального освітлення у нашому кафе. Замовляли трекове освітлення різної довжини. Вражає не лише якість виготовлення, але й можливість індивідуального замовлення, що було важливо для нас. Робота з майстрами студії — справжнє задоволення, рекомендую вам впевнитися в цьому!
     
  3. LAVANDA

    LAVANDA Зарегистрированный участник

    Будь-які світильники варто обирати уважно та дивитись хто є їх безпосереднім виробником
     
  4. Davidoff

    Davidoff Зарегистрированный участник

    Звичайно що так. Мені от зараз потрібно обрати світлодіодні світильники для вулиці
     
  5. АФфанасий

    АФфанасий Зарегистрированный участник

    Гадаю, що у вас в цьому питанні не має жодних проблем виникати. Зараз без проблем можна замовити якісний світильник світлодіодний вуличний від перевіреного виробника та бути на усі сто відсотків впевненим у його справній роботі протягом довгого періоду часу. Вам просто потрібно ретельніше вивчити якомога більше моделей та порівняти між собою фактичні технічні показники. Ось такий варіант марки Philips можу вам впевнено радити, в мене такі монтовані.
    [​IMG]
     

Поделиться этой страницей