Який смартфон краще купити?

Тема в разделе "Поговорим о жизни", создана пользователем Фантазер, 2 мар 2023.

  1. Фантазер

    Фантазер Зарегистрированный участник

    Привіт, давно дуже хочу собі купити мобільний телефон від виробника Самсунг. У багатьох друзів такий, працює не перший рік, і проблем немає, не те що з моїм Ксяомі. Так ось, яку модель Самсунга краще вибрати для покупки?
     
  2. воздушка

    воздушка Зарегистрированный участник

    Realme 8 - кращий смартфон від і до, Xiaomi poco F3 256GB-кращий смартфон до 40 штук, Samsung Galaxy S21 FE 128GB так собі зійде для тих у кого немає грошей на більш вдосконалену модель.
     
  3. Лазурный

    Лазурный Зарегистрированный участник

    У самій бюджетній категорії перші ряди займає Redmi Note 11T Pro з 6.6-дюймовим екраном, процесор Media 8100, аккамулятор 4400 мАг, тримає заряд дуже довго навіть не потрібно павербанк і зарядка швидко заряджає, за це окрема подяка.
     
  4. Морик

    Морик Зарегистрированный участник

    Доброго часу доби. Як показує практика, гаджети від виробника Самсунг досить якісні, і працюють без проблем довгі роки.
    Я собі коли хотів купити новий смартфон, то вибирав між бюджетними варіантами, і більш дорогими.
    В результаті зупинив свій вибір на смартфоні Samsung Galaxy M32 https://zhuk.ua/smartfoni-xiaomi/ який замовив в даному інтернет магазині.
    Мене такий гаджет влаштовує, і це найголовніше. А ви вже самі визначайтеся, або купуйте такий же смартфон, або ж обирайте щось інше.
     

Поделиться этой страницей